اخبار
تعداد بازدید: 198 / نسخه قابل چاپ / خروجی RSS / دریافت Acrobat Reader / ارسال به دوستان

مجموعه فعالیت‌های پژوهشی سازمان


 

با هدف پیشبرد اهداف پژوهشی و ارج نهادن به مشارکت جمعی مهندسان در حیطه رشته های هفتگانه فنی و مهندسی، از سال 1396  و همزمان با گسترش مدیریت آموزش، توسعه و پژوهش سازمان، کارگاه ها و مسابقات حرفه ای متعددی با همکاری اداره کل راه و شهرسازی استان، دانشگاه های استان، سازمان فنی و حرفه ای و شهرداری بندرعباس برای اولین بار در استان توسط این سازمان برگزار و مورد استقبال کم نظیر جمع کثیری از دانشجویان و مهندسان عضو قرار گرفته است.

از آنجا که حسب بند 7 ماده 15 قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان برگزاری مسابقات حرفه ای و تخصصی و معرفی طرح های ارزشمند اهم وظایف و اختیارات هیات مدیره است، مدیریت آموزش، توسعه و پژوهش سازمان استان در راستای ایجاد بستر مناسب جهت حضور علاقمندان در مسابقات حرفه ای و حمایت از گروه های فعال در این زمینه، هدفمند سازی و یکپارچه سازی مسابقات در استان و ایجاد انگیزه بین مهندسان و دانش آموختگان رشته های 7 گانه گامهای موثری برداشته است.

از آخرین اقدامات صورت گرفته در این زمینه می توان به برگزاری مسابقه طراحی نماد مهندس با همکاری شهرداری بندرعباس اشاره نمود. این مسابقه که جهت طراحی و نصب نماد شهری مهندس واقع در بوستان جنب ساختمان مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان است از ابتدای اذرماه سال جاری اطلاع رسانی شده و هنرمندان و متخصصین این عرصه و علاقمندان به این موضوع اقدام به نام نویسی نموده اند. حسب آئین نامه این مسابقه شرکت کنندگان تا 99/10/24 فرصت دارند آثار خود را ارائه نمایند.حقوقی
دفاتر
حقیقی
نام کاربری:
کلمه عبور:

Online Registration

نظرات شما در مورد وب سايت چيست؟

 1- عالي (6775 راي)
  (37%)
 2- خوب (412 راي)
  (2%)
 3- متوسط (409 راي)
  (2%)
 4- ضعيف (10526 راي)
  (58%)

مجموع آرا: 18122 تعداد اخبار: 3431 خبر
تصاویر گالری عکس: 227 عکس
بازدید امروز: 5864
بازدید دیروز: 6245
کل بازدیدکنندگان: 15995501


فید خبرها
طراحی و توسعه: محمد بقائی پوری
شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات


© تمام حقوق این سایت برای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان هرمزگان محفوظ است.
استفاده از مطالب این وب سایت با ذکر منبع مجاز است / پیاده سازی و پشتیبانی: پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات