اخبار
تعداد بازدید: 386 / نسخه قابل چاپ / خروجی RSS / دریافت Acrobat Reader / ارسال به دوستان

اولین نمایشگاه بین المللی صدور خدمات فنی مهندسی، صنعت احداث و فناوریهای نوین مسکن


بدین وسیله به اطلاع اعضای محترم سازمان می رساند اولین نمایشگاه بین المللی صدور خدمات فنی مهندسی، صنعت احداث و فناوریهای نوین مسکن  از ۱۴ الی ۱۷ اسفند ماه۹۸ در سالنهای ۸ تا ۱۵ نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

نظر به حضور وزارتخانه ها، نهادها، تشکلها و شرکتهای فنی مهندسی و بازدید مدیران و مسئولان بخشهای دولتی و خصوصی، سفرا و رایزنان بازرگانی کشورهای هدف،  هیئتهای تجاری کشورهای هدف، مهندسان عضو سازمانهای نظام مهندسی، دانشجویان و صاحبان و دست اندرکاران صنوف مرتبط با صنعت ساختمان شرکت در این نمایشگاه فرصت مناسبی در رونمایی و شناساندن توانمندیهای اعضای حقیقی و حقوقی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان در انجام پروژه های بین المللی خواهد بود.

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان با همکاری دبیرخانه دائمی توسعه صادرات خدمات فنی مهندسی به منظور معرفی شرکتهای شاخص  عضو سازمان اقدام به رزرو 152 متر مربع غرفه در سالن نمایشگاه نموده است.

از آنجا که استان هرمزگان با توجه به جانمایی اولیه میتواند در قالب چند شرکت شاخص استان مشارکت نماید، از تمامی شرکتهای حقوقی با سابقه فعالیت برون مرزی و یا ارائه خدمات شاخص که تمایل به شرکت در این نمایشگاه دارند دعوت می گردد پس از تکمیل فرم پیوست، به منظور انجام برنامه ریزیهای لازم و حضور قوی در نمایشگاه فوق در قالب پاویون سازمان نظام مهندسی استان هرمزگان هماهنگی لازم با ساختمان سازمان استان مراجعه نمایند.

همچنین دوره آموزشی توسعه صادرات خدمات فنی مهندسی سطح دو دوره اول نیز از سوی دبیر خانه برگزار می گردد. برنامه ریزی جهت حضور در نمایشگاه های کشور هدف نیز از از سوی دبیرخانه انجام خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09171631710 جناب آقای مهندس مصفا تماس حاصل فرمایید

فرم ثبت نام

.


حقوقی
دفاتر
حقیقی
نام کاربری:
کلمه عبور:

Online Registration

نظرات شما در مورد وب سايت چيست؟

 1- عالي (6775 راي)
  (37%)
 2- خوب (412 راي)
  (2%)
 3- متوسط (409 راي)
  (2%)
 4- ضعيف (10526 راي)
  (58%)

مجموع آرا: 18122 تعداد اخبار: 3341 خبر
تصاویر گالری عکس: 227 عکس
بازدید امروز: 1472
بازدید دیروز: 6770
کل بازدیدکنندگان: 15226911


فید خبرها
طراحی و توسعه: محمد بقائی پوری
شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات


© تمام حقوق این سایت برای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان هرمزگان محفوظ است.
استفاده از مطالب این وب سایت با ذکر منبع مجاز است / پیاده سازی و پشتیبانی: پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات