اخبار
تعداد بازدید: 408 / نسخه قابل چاپ / خروجی RSS / دریافت Acrobat Reader / ارسال به دوستان

برگزاری همایش راهکارهای اجرایی صرفه جویی انرژی در ساختمان


با حضور جمعی از کارشناسان و صاحب نظران همایش یکروزه راهکارهای اجرایی صرفه جویی انرژی در ساختمان دوشنبه 98/10/23 در سازمان نظام مهندسی ساختمان هرمزگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان در ابتدا مهندس مهدی رضایی سردره رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان هرمزگان ضمن خوش آمد گویی به حاضران و میهمانان همایش با تاکید بر ضرورت صرفه جویی انرژی در صنعت ساختمان افزود: برای اینکه دیگران بتوانند بهتر زندگی کنند وظیفه ما بعنوان جامعه مهندسی این است که امر کیفیت را در ساخت و ساز جدی و ارتقاء بدهیم .

از این رو ایجاد فضایی مناسب برای استفاده بهینه انرژی در شرایط کنونی که دنیا با بحران انرژی روبروست باید در راس تصمیمات و امور اجرایی ما قرار بگیرد .

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان هرمزگان در پایان با تاکید بر همکاری همه مهندسان  افزود  باید برای بالا بردن سطح کیفی داشته ها و ارتقاء دانش و فنون جدید سعی و تلاش بیشتری از خود نشان بدهیم .

در ادامه این نشست آموزشی دکتر کاری رئیس بخش انرژی مرکزی تحقیقات راه و شهرسازی و مسئول کمیته تدوین مبحث 19 مقررات ملی ساختمان و مهندس مظفریان مقدم مشاور و مدرس دانشگاه ، عضو هیات مدیره انجمن علمی مدیریت مصرف انرژی ایران بعنوان  مدرس این دوره پیرامون محورهای همایش ، وضعیت انرژی ایران و جهان، ممیزی و راهکارهای اجرایی بهینه سازی انرژی در ساختمان، عایق کاری حرارتی و روش های اجرایی ، آشنایی با ویرایش جدید مبحث 19 مقررات ملی ساختمان  ارائه نمودند.

شایان ذکر است ، این دوره با مشارکت انجمن علمی مدیریت مصرف انرژی ایران وسازمان نظام مهندسی ساختمان  استان هرمزگان برگزار شد .در پایان پس از برگزاری به کسانی که این دوره را با موفقیت به پایان برسانند گواهی نامه معتبر انجمن علمی مدیریت مصرف انرژی ایران و سازمان نظام مهندسی ساختان  اهداء خواهد شد .

 حقوقی
دفاتر
حقیقی
نام کاربری:
کلمه عبور:

Online Registration

نظرات شما در مورد وب سايت چيست؟

 1- عالي (6775 راي)
  (37%)
 2- خوب (412 راي)
  (2%)
 3- متوسط (409 راي)
  (2%)
 4- ضعيف (10526 راي)
  (58%)

مجموع آرا: 18122 تعداد اخبار: 3341 خبر
تصاویر گالری عکس: 227 عکس
بازدید امروز: 1035
بازدید دیروز: 6770
کل بازدیدکنندگان: 15226474


فید خبرها
طراحی و توسعه: محمد بقائی پوری
شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات


© تمام حقوق این سایت برای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان هرمزگان محفوظ است.
استفاده از مطالب این وب سایت با ذکر منبع مجاز است / پیاده سازی و پشتیبانی: پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات