اخبار
تعداد بازدید: 433 / نسخه قابل چاپ / خروجی RSS / دریافت Acrobat Reader / ارسال به دوستان

برگزاری مراسم بزرگداشت روز مهندس و اولین بازارچه خیریه در سازمان نظام مهندسی و ساختمان استان هرمزگان


 

به گزارش روابط عمومی سازمان : چهارشنبه 9/12/96 به مناسبت بزرگداشت خواجه نصیر الدین طوسی و روز مهندس ، سازمان نظام مهندسی ساختمان استان با اهداف خیر خواهانه و به منظور حمایت از بیماران سرطانی اقدام به برگزاری بازارچه خیریه نمود این بازارچه با حضور اعضای هیات مدیره ، مهندسین ، کارکنان سازمان و جمه کثیری از شهروندان در محل ساختمان مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان برگزار شد .

در ابتدای مراسم پس از پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آقای مهندس مصفا نائب رئیس اول سازمان ضمن خیر مقدم به حاضرین در خصوص گرامیداشت مقام مهندسی به ایراد سخن پرداخته و اظهار داشت : نام گذاری چنین روز بنام روز مهندسی نشان از نقش والا و ارزشمند شما مهندسان در تعالی و پیشرفت کشور است .

ایشان در ادامه اضافه نمود : رعایت اخلاق حرفه ای و تبعیت از ویژه گیهای رفتاری در اجرای کار از یک سو باعث حفظ سرمایه های مردم و کاهش هزینه ها شده وازسوی دیگر کیفیت و آسایش را ارتقا می دهد.در حال حاضر سازمان نظام مهندسی ساختمان استان هرمزگان دارای 7000 نفر عضو بوده که با تکیه بر توان علمی خود مشغول به فعالیت می باشند .

مهندس مصفا تاکید کرد: حضور شما مهندسان گرامی و زحمت کش در این مراسم با برگزاری اولین بازارچه خیریه جهت حمایت از بیماران مبتلا به سرطان شروعی تازه برای مشارکت جامعه مهندسان در فعالیتهای اجتماعی و همکاری و همدلی با آنان بوده است .

شایان ذکر است ، این بازارچه برای عموم آزاد و متشکل از بخشهای فروش مواد غذایی ،صنایع دستی و کودکان به همراه جنگ شادی برپا شد و مورد استقبال حضار قرار گرفت . در پایان این مراسم تابلونقاشی ترسیم شده در محل بازارچه توسط یکی از هنرمندان جهت حمایت از این بیماران به مزایده گذاشته شد .حقوقی
دفاتر
حقیقی
نام کاربری:
کلمه عبور:

Online Registration

نظرات شما در مورد وب سايت چيست؟

 1- عالي (6775 راي)
  (37%)
 2- خوب (412 راي)
  (2%)
 3- متوسط (409 راي)
  (2%)
 4- ضعيف (10526 راي)
  (58%)

مجموع آرا: 18122 تعداد اخبار: 2957 خبر
تصاویر گالری عکس: 235 عکس
بازدید امروز: 1085
بازدید دیروز: 3623
کل بازدیدکنندگان: 12501323


فید خبرها
طراحی و توسعه: محمد بقائی پوری
شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات


© تمام حقوق این سایت برای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان هرمزگان محفوظ است.
استفاده از مطالب این وب سایت با ذکر منبع مجاز است / پیاده سازی و پشتیبانی: پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات