دفتر نمایندگی بندرلنگه
تعداد بازدید: 11454

جلسه مشترك هيات مديره و بازرس سازمان با حضور اعضا دفتر نمايندگي شهرستان بندرلنگه 93/2/25 در محل شهرداري بندركنگ


جلسه مشترك هيات مديره و بازرس سازمان با حضور اعضا دفتر نمايندگي شهرستان بندرلنگه  93/2/25 در محل شهرداري بندركنگ ، برگزار گرديد.


در ابتداي  جلسه  مهندس رئيسي ضمن خوش آمدگويي به حاضرين در خصوص مشاركت اعضا با سازمان در امور خير خواهانه ، ارائه مقالات و گزارشات و از طرفي ارائه خدمات رفاهي به اعضا از سوي سازمان و همچنين تعامل با شهرداري سخناني ايراد فرمودند. پس از ايشان مهندس غياثي مدير دفتر نمايندگي بندرلنگه گزارشي از عملكرد اعضا و آن دفتر را ارائه كرده و مشكلات موجود را بصورت اجمالي بيان نمودند.

سپس مهندس مصفا درخصوص رعايت موارد قانوني از سوي اعضا سازمان در ارائه به موقع گزارشات و تخلفات و رعايت استاندارهاي ساخت و ساز، همچنين بحث مجريان ذيصلاح و ضرورت حمايت همه جانبه مسئولان و اعضا و ترويج مقررات ملي ساختمان و آموزش همگاني توسط خود اعضا و روند تمديد قراردادهاي نظارت و بازديد از پروژه ها و مكاتبات لازم با مراجع، توضيحات كلي بيان نمودند. پس از آن خانم رئيسي سرپرست مديريت دفاتر نمايندگي نيز ضمن تشكر از حضور اعضا ، توضيحاتي در مورد دفتر نمايندگي داده و از حاضرين جهت طرح سوالات خود در جلسه دعوت نمودند.

در انتها نيز مهندس طاهري مدير اجرايي سازمان در خصوص پروانه اجرا و راه اندازي آن توضيحاتي ايراد نمودند.

در جريان اين جلسه كه با حضور و مشاركت بيش از 15 نفر از اعضا برگزار  شده بود پيشنهادات، نقطه نظرات و سوالاتي مطرح شد كه بخشي از آن توسط  مهندس اميري خميري مشاور امور شهرستانها و مهندس رئيسي پاسخ داده شد و برخي موارد نيز جهت پيگيري و طرح در جلسات هيات مديره و گروه هاي تخصصي ارجاع داده شد كه متعاقبا  نتيجه آن اعلام و ابلاغ خواهد گرديد.

 

 

 

 

 


 
حقوقی
دفاتر
حقیقی
نام کاربری:
کلمه عبور:

Online Registration
نظرات شما در مورد وب سايت چيست؟

 1- عالي (6775 راي)
  (37%)
 2- خوب (412 راي)
  (2%)
 3- متوسط (409 راي)
  (2%)
 4- ضعيف (10526 راي)
  (58%)

مجموع آرا: 18122
 تعداد اخبار: 3966 خبر
تصاویر گالری عکس: 227 عکس
بازدید امروز: 8411
بازدید دیروز: 11951
کل بازدیدکنندگان: 22669915


فید خبرها
طراحی و توسعه: محمد بقائی پوری
شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات© تمام حقوق این سایت برای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان هرمزگان محفوظ است.
استفاده از مطالب این وب سایت با ذکر منبع مجاز است / پیاده سازی و پشتیبانی: پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات